Strategic

Agentúra STRATEGIC je zbláznená do nových technológií a milujú nové veci. Chce publiku ukázať moderné spôsoby prezentácie prostredníctvom noviniek na trhu. Má šialené idei a nenormálne nápady aplikovateľné do reality i do virtuálnej reality. Agentúra STRATEGIC pôsobí na trhu od roku 2008 a postupne sa vyprofilovala na spoločnosť, ktorá ponúka neštandardné, originálne riešenia a formy prezentácie. Je držiteľom prestížneho ocenenia z festivalu Cannes Corporate Media & TV Awards 2015, za najlepší 3D film.

  

Stabilná medzinárodná spoločnosť špecializujúca sa na poskytovanie dizajnérskych , vývojových, konštrukčných a výpočtových produktov a služieb v oblasti automobilov, koľajových vozidiel, priemyslu a energetiky. S celkovou kapacitou viac ako 250 špecialistov je schopná ponúkať komplexné služby prevažne pre výrobcov dopravných prostriedkov a ich dodávateľov po celom svete a to od prvých návrhov až po dodávku prototypových dielov a modelov.

Slovenske Elektrarne

Slovenské elektrárne, a.s., sú spoločnosťou, ktorej hlavnou podnikateľskou činnosťou je výroba a predaj elektriny. Podľa disponibilného inštalovaného výkonu sú Slovenské elektrárne najväčším výrobcom elektrickej energie na Slovensku a jedným z najväčších v strednej a východnej Európe. Spoločnosť tiež vyrába a predáva teplo a poskytuje podporné služby pre elektrizačnú sústavu.

ProCare

Od roku 2007 je ich poslaním poskytovanie nadštandardnej zdravotnej starostlivosti pre celú rodinu. Uvedomujú si, že pre naplnený a šťastný život je potrebná komplexná zdravotná starostlivosť pre deti, rodičov i starých rodičov. Budujú siete kvalitných súkromných polikliník po celom Slovensku, kde takúto starostlivosť dokážu poskytnúť pod jednou strechou. Pacientom prinášajú nový prístup v ambulantnej zdravotnej starostlivosti hradenej z verejného zdravotného poistenia, komplexné zdravotné služby na jednom mieste, najmodernejšie technické vybavenie a príjemné prostredie.

Kaktus Bike

Líder predaja bicyklov na Slovensku, ktorý v dvoch predajniach ponúka najširší výber bicyklov, doplnkov a oblečenia pre každého. O spokojnosť zákazníkov sa starajú profesionálne fundovaní pracovníci, či v predaji, ale aj v servise bicyklov. Sami sú cyklistami a na sebe testujú veci, ktoré predávajú.

 SEPS

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a. s., garantuje bezpečné, spoľahlivé, kvalitné a ekonomicky efektívne prevádzkovanie prenosovej sústavy a zabezpečuje jej trvalo udržateľný rozvoj a technologické napredovanie, pričom zohľadňuje princípy ochrany životného prostredia.

                                                                                                                                                                                                                                                                            Hotel Druzba

Hotel Ski & Wellness Residence Družba**** Jasná ponúka komfortné ubytovanie priamo na zjazdovke s komplexnou ponukou ďalších hotelových služieb od moderného wellness centra s plaveckým bazénom, cez modernú kuchyňu v Jasnej až po konferenčné priestory s kapacitou 400 osôb.

Radenska

Hlavnou činnosťou spoločnosti Radenska je výroba a plnenie minerálnych vôd a nealkoholických nápojov.

        

Slovenská jednotka na trhu podnikových informačných systémov. SOFTIP už viac ako 25 rokov prináša inovatívne komplexné IT riešenia, ktoré pomáhajú lepšie riadiť tisícky firiem a organizácií všetkých veľkostí na Slovensku aj v zahraničí.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Výstavba moderných rodinných domov inovatívne , efektívne a ekologicky . Inova domy predstavujú jednoduchú a ľahkú cestu ku kvalitnému bývaniu v rekordne krátkom čase bez starostí . Poskytneme vám komplexné riešenie pre váš nový domov . Dodáme vám rodinný dom na kľúč pričom šetríme váš čas i vaše peniaze..

 

Najväčšia sieť digitálnych obrazoviek na Slovensku . Nová generácia DOOH – Digital Out Of Home – reklamy formou 30“ a 15“ spotov. Originálna a dynamická forma na frekventovaných miestach Slovenska. Ponúka okamžité nasadenie spotu a okamžitú možnosť zmeny spotu v prípade mimoriadnej akcie či udalosti. Bez vplyvu počasia a bez poplatkov za tlač a vylepenie .

                                                                                                                                                                                                                                                                       

x-bionic® sphere je miesto spojenia športu, oddychu a inovácií, ktoré sa rýchlo rozvíja v úzkej spolupráci s prémiovou športovou značkou X-BIONIC®, známou po celom svete. Unikátny multifunkčný komplex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, športových nadšencov, rodiny, ako aj milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu.

Ideálna poloha rezortu garantuje rýchlu dostupnosť z Bratislavy (30 min.), Viedne (60 min.) aj Budapešti (120 min.) a prostredníctvom ich medzinárodných letísk i z ďalších európskych metropol, prípadne celého sveta.

                                                                                                                                                                                                                                                                      

Švajčiarska značka X-Bionic za svojich 17 rokov existencie kompletne zmenila pohľad na oblečenie pre šport.Zamyslela sa, ako využiť ľudské teplo a pot, namiesto toho, aby ho len jednoducho odčerpala od tela preč.Výsledkom je sofistikované športové oblečenie, ktoré premieňa pot na energiu.Je určené pre každého, kto si chce užiť komfort pri športovaní. Či je to amatér alebo profesionálny športovec.X-Bionic dostal množstvo najvyšších ocenení za funkčnosť, kvalitu spracovania či dizajn.Značka nespí, neustále inovuje, vyvíja. Každoročne udeľovanú cenu „najinovatívnejšia značka“, dostal X-Bionic už 7x v jednom rade

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Spoločnosť ponúkajúca reklamný priestor na rôznych plochách  ako sú gigaboardy, billboardy, veľkoplošná reklama, informačné tabule, reklamné panely ako i atypické reklamnné produkty. Gigaboardy sa nachádzajú vo vysoko atraktívnych lokalitách , umiestnených na hlavných mestských ťahoch , príjazdoch a mestských okruhoch. Spoločnosť disponuje trojstranným otočný gigaboardom, nachádzajúcim sa na jednej z najfrekventovanejších ciest v širšom centre Bratislavy.