Strategic

Agentúra STRATEGIC je zbláznená do nových technológií a milujú nové veci. Chce publiku ukázať moderné spôsoby prezentácie prostredníctvom noviniek na trhu. Má šialené idei a nenormálne nápady aplikovateľné do reality i do virtuálnej reality. Agentúra STRATEGIC pôsobí na trhu od roku 2008 a postupne sa vyprofilovala na spoločnosť, ktorá ponúka neštandardné, originálne riešenia a formy prezentácie. Je držiteľom prestížneho ocenenia z festivalu Cannes Corporate Media & TV Awards 2015, za najlepší 3D film.

Slovenske Elektrarne

Slovenské elektrárne, a.s., sú spoločnosťou, ktorej hlavnou podnikateľskou činnosťou je výroba a predaj elektriny. Podľa disponibilného inštalovaného výkonu sú Slovenské elektrárne najväčším výrobcom elektrickej energie na Slovensku a jedným z najväčších v strednej a východnej Európe. Spoločnosť tiež vyrába a predáva teplo a poskytuje podporné služby pre elektrizačnú sústavu.

ProCare

Od roku 2007 je ich poslaním poskytovanie nadštandardnej zdravotnej starostlivosti pre celú rodinu. Uvedomujú si, že pre naplnený a šťastný život je potrebná komplexná zdravotná starostlivosť pre deti, rodičov i starých rodičov. Budujú siete kvalitných súkromných polikliník po celom Slovensku, kde takúto starostlivosť dokážu poskytnúť pod jednou strechou. Pacientom prinášajú nový prístup v ambulantnej zdravotnej starostlivosti hradenej z verejného zdravotného poistenia, komplexné zdravotné služby na jednom mieste, najmodernejšie technické vybavenie a príjemné prostredie.

Kaktus Bike

Líder predaja bicyklov na Slovensku, ktorý v dvoch predajniach ponúka najširší výber bicyklov, doplnkov a oblečenia pre každého. O spokojnosť zákazníkov sa starajú profesionálne fundovaní pracovníci, či v predaji, ale aj v servise bicyklov. Sami sú cyklistami a na sebe testujú veci, ktoré predávajú.

 SEPS

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a. s., garantuje bezpečné, spoľahlivé, kvalitné a ekonomicky efektívne prevádzkovanie prenosovej sústavy a zabezpečuje jej trvalo udržateľný rozvoj a technologické napredovanie, pričom zohľadňuje princípy ochrany životného prostredia.

                                                                                                                                                                                                                                                                            Hotel Druzba

Hotel Ski & Wellness Residence Družba**** Jasná ponúka komfortné ubytovanie priamo na zjazdovke s komplexnou ponukou ďalších hotelových služieb od moderného wellness centra s plaveckým bazénom, cez modernú kuchyňu v Jasnej až po konferenčné priestory s kapacitou 400 osôb.

Radenska

Hlavnou činnosťou spoločnosti Radenska je výroba a plnenie minerálnych vôd a nealkoholických nápojov.

                                                                                                                                                                             

Najväčšia sieť digitálnych obrazoviek na Slovensku . Nová generácia DOOH – Digital Out Of Home – reklamy formou 30“ a 15“ spotov. Originálna a dynamická forma na frekventovaných miestach Slovenska. Ponúka okamžité nasadenie spotu a okamžitú možnosť zmeny spotu v prípade mimoriadnej akcie či udalosti. Bez vplyvu počasia a bez poplatkov za tlač a vylepenie .

                                                                                                                                                                              

x-bionic® sphere je miesto spojenia športu, oddychu a inovácií, ktoré sa rýchlo rozvíja v úzkej spolupráci s prémiovou športovou značkou X-BIONIC®, známou po celom svete. Unikátny multifunkčný komplex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, športových nadšencov, rodiny, ako aj milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu.

Ideálna poloha rezortu garantuje rýchlu dostupnosť z Bratislavy (30 min.), Viedne (60 min.) aj Budapešti (120 min.) a prostredníctvom ich medzinárodných letísk i z ďalších európskych metropol, prípadne celého sveta.